Portmanto


KAÇMAZ MOBİLYA

Beşiktaş Portmanto Tamiri, Tadilatı, Üretim, İmalat, Montaj Servisi Ustası
0532 450 30 57

Portmanto montajı yapılırken öncelikle ürünün içerisinden çıkacak olan şemanın dikkatli bir biçimde incelenmesi gerekiyor. Seçilen modele gör montaj da farklı olacaktır. Sürgülü portmanto montajı ise diğer modellere göre biraz daha özen gerektirir. Çünkü bu ürünlerde raylı sistem bulunur. Tercihinize göre üretilen ayakkabılık modelleri üretimden sonra kurulumu yapılır. Kaçmaz mobilya sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktadır.

Portmanto seçimi yapılırken öncelikle ihtiyaçlar göz önünde bulundurulmalıdır. Seçimi etkileyen ikinci durum ise ebattır. Yer bakımından kısıtlı bir alana sahip olanlar için kapaklı modellerin yanı sıra sürgülü vestiyer modeller de iyi bir alternatif olacaktır. Renk tercihi de özellikle küçük bir mekana sahip olanların dikkat etmesi gereken bir konudur.

Küçük mekanlarda daha çok açık renkler tercih edilmekle birlikte, ceviz rengi de son yıllarda sıkça ilgi gören renkler arasında yer alıyor. Portmanto ayakkabılık olarak kullanılmak istenen tasarımlar da oldukça kullanışlıdır. Ayarlanabilir yapıda olan raf sistemleri sayesinde ayakkabıların yanı sıra bot ya da çizmeler de kolaylıkla muhafaza edilebilir.

Kullanışlı yapıları ile sürgülü portmanto modelleri ise yine ayakkabılık olarak da kullanılabiliyor. Bu ürünlerin kulp kısmı da gömme yapıda olduğu için görünümleri kusursuz. Sadece ayakkabılık olarak kullanılabilecek dolap içinde raflı bölmelere sahip olan ürünler, hem fonksiyonel hem de az yer kaplayan bir yapıda.

Beşiktaş Portmanto Tamiri, Ayakkabı Dolabı Tamir, Tadilat, Tamirat

Kaçmaz Mobilya olarak her marka ve her model portmanto tamirini, tadilatını, onarımını profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Beşiktaş Portmanto İmalat

Beşiktaş Portmanto Tamir

Beşiktaş Portmanto Tamirat

Beşiktaş Portmanto Tadilat

Beşiktaş Portmanto Onarım

Beşiktaş Portmanto Montaj

Beşiktaş Portmanto Renk Değiştirme

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Abbasağa Mahallesi, Akat Mahallesi, Arnavutköy Mahallesi, Balmumcu Mahallesi, Bebek Mahallesi, Cıhannuma Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Etiler Mahallesi, Gayrettepe Mahallesi, Konaklar Mahallesi, Kuruçesme Mahallesi, Kültür Mahallesi, Levazım Mahallesi, Levent Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Nisbetiye Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Sinanpaşa Mahallesi, Türkali Mahallesi, Ulus Mahallesi, Vişnezade Mahallesi, Yıldız Mahallesi.