Genç Odaları, Çocuk Odaları


KAÇMAZ MOBİLYA

Beşiktaş Genç Odası Mobilyaları Tamiri, Tadilatı, Üretim, İmalat, Montaj Servisi Ustası
0532 450 30 57

Kaçmaz mobilya ile tasarlanan ve hazırlanan tüm mobilyalar sizlerin sağlığı ve çocuklarınızın sağlığı açısından özenle seçilen malzemelerden üretilmiştir. Güvenlik açısından da önemli olan genç odaları kişisel olarak tasarlanmalı ve gençlerin gelişimini arttıracak şekilde dizayn edilmeli. 30 yıllık tecrübemiz ile sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz

Bu süreçte geçtiğimiz aşamalar; Kullanım alanları çok geniş olan mobilyaların üretiminde, kullanılacağı alana göre ağırlıkları, esneklikleri, boyutları, renkleri belirlenir. Şekli çizilen mobilyaların her bir parçasının boyutları belirlenir ve sekil üzerine yazılır. Birleştirdiğimiz mobilyanın çekmece, kapak gibi parçalar sorunsuz çalışması için zımparalanır yerlerine uydurulur. İlk olarak mobilyaların üst yüzeyine dolgu verniği atılır ve zımparalanır. Daha sonra parlak vernik atılır. Son olarak çekmece ve kapak bölgeleri takılır. Ve sizlere teslim edilir.

Kaçmaz mobilya olarak kullandığımız tüm ürünler çocuklara uygun, sağlıklı ürünlerdir. Kaliteden ödün vermeden 30 yıldır kullandığımız tüm ürünlerde özellikle kadiköy genç odaları birçok seçenekte sipariş vermektedir. Genç nüfusun yoğun olduğu bölgelerden biri olan kadiköy’de ikamet eden müşterilerimiz, hizmetimizden memnundur.

Genç odalarında önemli detaylardan biri kullanılan malzemenin kalitesi ve kullanılan ürünlerin işlevselliğidir. Odanın alanı geniş ya da dar olabilir. Önemli olan sizlerin nasıl bir şey istediğinizdir. Kaçmaz mobilya olarak istediğiniz tüm işlevsellikteki mobilyayı sizin istediğiniz şekilde en kısa sürede yapar. Gençlerin çalışma ortamına uygun olarak dizayn edilmiş olan masalar özellikle çalışmalarının verimi açısından önemlidir.

Her birey için önemli olan ve kişiye uygun bir yaşam alanı oluşturmak çok önemlidir. Bu planlama ev planlaması yapılırken es geçilmemesi gereken en önemli adımlardan biridir. Marangoz mobilya Genç odası seçenekleri istediğiniz üstüne olur ve sizin hayaliniz gerçekleşir. Gençlerin mümkünse bebeklikten itibaren kendilerine ait bir odada olması onların gelişimleri açısından büyük önem taşır. Gençlerin tek başlarına bir birey olmaları dışında ders çalışmak, bir düzen oluşturmak gibi birçok faydası bulunur.

Beşiktaş Genç Odası Tamir, Tamirat, Tadilat

Kaçmaz Mobilya olarak her marka ve her model genç odası tamirini, tadilatını, onarımını profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Beşiktaş Genç Odası İmalat

Beşiktaş Genç Odası Tamir

Beşiktaş Genç Odası Tamirat

Beşiktaş Genç Odası Tadilat

Beşiktaş Genç Odası Onarım

Beşiktaş Genç Odası Montaj

Beşiktaş Genç Odası Renk Değiştirme

Beşiktaş Çocuk Odası İmalat

Beşiktaş Çocuk Odası Tamir

Beşiktaş Çocuk Odası Tamirat

Beşiktaş Çocuk Odası Tadilat

Beşiktaş Çocuk Odası Onarım

Beşiktaş Çocuk Odası Montaj

Beşiktaş Çocuk Odası Renk Değiştirme

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Abbasağa Mahallesi, Akat Mahallesi, Arnavutköy Mahallesi, Balmumcu Mahallesi, Bebek Mahallesi, Cıhannuma Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Etiler Mahallesi, Gayrettepe Mahallesi, Konaklar Mahallesi, Kuruçesme Mahallesi, Kültür Mahallesi, Levazım Mahallesi, Levent Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Nisbetiye Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Sinanpaşa Mahallesi, Türkali Mahallesi, Ulus Mahallesi, Vişnezade Mahallesi, Yıldız Mahallesi.